HS035A049 Feldherr foam tray for Middle-earth Strategy Battle Game - 9 compartments
  • Visa
The 9 compartments have the following dimensions:
  • 4 compartments: 105 mm long x 45 mm wide x 25 mm deep
  • 2 compartments: 105 mm long x 39 mm wide x 25 mm deep
  • 2 compartments: 45 mm long x 27 mm wide x 25 mm deep
  • 1 compartment: 39 mm long x 27 mm wide x 25 mm deep
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm long x 172 mm wide x 35 mm total height (35 mm usable height + 10 mm foam base).