FSMEXU075BO Feldherr foam tray for Adeptus Mechanicus: Pteraxii Skystalkers / Pteraxii Sterylizors
  • Visa
The 4 compartments from FSMEXU075BO have the following dimensions:
  • 2 compartments: 60 mm long x 60 mm wide x 65 mm deep
  • 2 compartments, oval: 90 mm long x 41 mm wide x 65 mm deep
This Full-Size foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 75 mm total height (65 mm usable height + 10 mm foam base).