FSMELN040BO 40 mm Ful-Size foam tray with 5 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
foam tray with 5 compartments each 40 mm
The 5 compartments have the following dimensions:
  • Each of the 5 compartments is 320 mm long x 40 mm wide x 30 mm deep.
The foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 40 mm total height (30 mm usable height + 10 mm foam base).