FSMEIV085BO foam tray for Dark Souls: Darkroot
  • Visa
For the Health Dials you get a compartment as well.
  • The foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 85 mm total height (75 mm usable height + 10 mm foam base).