FSMEFC055BO 55 mm Full-Size foam tray with 8 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
  • Each of the 8 compartments is 122 mm long x 74 mm wide x 45 mm deep
The Full-Size foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 55 mm total height (45 mm usable height + 10 mm foam base).