FSBA010-PE 10 mm PE rigid foam mat in FELDHERR Full-size shape
  • Visa
Foam mat - to be used as a base, cover or topper. The format of 345 x 275 mm corresponds to the FELDHERR full-size. For this we offer several hundred foam trays and a range of matching bags and storage boxes.
The foam sheet has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 10 mm height.