FS130A001 Feldherr foam tray for Chaos Knights: 1 big knight + 1 War Dog
  • Visa
  • The rectangular compartment is 159 mm long x 77 mm wide x 120 mm deep.
  • The Full-Size foam tray measures: 345 mm x 275 mm x 130 mm total height (120 mm usable height + 10 mm foam base).