FS070A014 Feldherr foam tray for Soulblight Gravelords - 6 compartments
  • Visa
The 6 compartments have the following dimensions:
  • 4 compartments: 115 mm long x 85 mm wide x 60 mm deep.
  • 2 compartments: 115 mm long x 115 mm wide x 60 mm deep.
The Full-Size foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 70 mm total height (60 mm usable height + 10 mm foam base).