FS050SIF01 foam tray for A Song of Ice + Fire - 25 compartments
  • Visa
  • Lannister Crossbowmen
  • Stark Bowmen
  • Lannister Heroes I
  • Neutral Heroes I
  • Bolton Bastard's Girls
It can also be used for game material such as tokens or dice.
  • Each of the 25 compartments is 54 mm long x 41 mm wide x 40 mm deep.
  • The foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base)