AWMEEA035BO 280 mm x 280 mm x 35 mm foam tray for board games - 17 compartments
  • Visa
The 17 compartments have the following dimensions:
  • 12 compartments: 35 mm long x 24 mm wide x 25 mm deep
  • 4 compartments: 136 mm long x 82 mm wide x 25 mm deep
  • 1 compartment: 82 mm long x 29 mm wide x 25 mm deep
The foam tray has the dimensions: 280 mm x 280 mm x 35 mm total height (25 mm usable height + 10 mm foam base).