FS075A001 Feldherr foam tray for T'au Empire - 8 compartments
  • Visa
  • Each of the 8 compartments is 122 mm long x 74 mm wide x 65 mm deep.
The foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 75 mm total height (65 mm usable height + 10 mm foam base).